Voditelj izdvojenog pogona

Trgovački obrt "P&J"

Hrvatska
Rok za prijavu: 20.05.2022.
Postavljeno: 11.05.2022.
Sezonski poslovi
1.200 EUR (mesečna plata)
1. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Trgovački obrt "P&J" je osnovan 1994. godine. U 28 godina postojanja prošli smo transformaciju od lokalnog obrta i vinarije, preko veleprodaje pića do mreže Gastro Diskonata u dvije županije gdje smo danas.

Djelatnost kojom se dominantno bavimo je snabdijevanje HORECA (hoteli, restorani, cafe barovi) kupaca s pićem, hranom, sredstvima za čišćenje, repro materijalom i sl.)

Kompanija unazad nekoliko godina vrlo snažno i sigurno raste, te namjeravamo zadržati takav trend u godinama koje slijede.

Kako bismo odgovorili na izazove tijekom nadolazeće sezone, potreban nam je novi suradnik na radnom mjestu: Voditelj izdvojenog pogona.

Lokacija: Hrvatska

Opis posla:

  • organiziranje radnog procesa
  • upravljanje timom zaposlenika i nadzor nad izvršenjem radnih zadataka u području odgovornosti
  • zaprimanje i obrada narudžbi od strane kupaca ili prodajnih predstavnika
  • organiziranje isporuke robe kupcima
  • odgovornost za stanja zaliha u izdvojenom pogonu
  • briga o kvalitetnoj izloženosti robe u prodajnom prostoru, te ispoštivanosti planograma
  • kontrola ulaza i izlaza robe
  • naručivanje robe za izdvojeni pogon i briga o zalihama robe

Uvjeti:

  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • iskustvo u vođenju tima i razvoju zaposlenika
  • komunikativnost i usmjerenost na kupca
  • odgovornost i proaktivnost u radu
  • orijentiranost na rezultate

Nudimo Vam:

  • obezbeđen smještaj
  • neto plaća € 1.200,00
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Iskoristite priliku za suradnju s najboljima i pridružite se našem timu!

Svoj životopis možete poslati elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na pokazanom interesu.

O daljnjem tijeku selekcije obavijestit ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca