Vodoinstalater

Almex d.o.o.

Pančevo
Rok za prijavu: 01.07.2022.
Postavljeno: 16.06.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/almexplavi.jpg

Vodoinstalater opis poslova:

  • Održava kompletnu vodovodnu mrežu u društvu, vrši zamenu dotrajalih vodova, ventila i vodi brigu o svim bunarima u društvu.
  • Izrađuje hidroforska postrojenja i radi na održavanju objekata za snabdevanje vodom.
  • Vrši hlorisanje vode za piće i obavlja kontrolu slobodnog hlora u vodi.
  • Radi na izradi sistema za napajanje vode u objektima za smeštaj i ishranu stoke kao i na poslovima održavanja celokupnog vodovoda i kanalizacije.
  • Brine o alatu koji mu je poveren
  • Vodi računa o zadatim rokovima
  • Odgovora za kvalitet obavljenog posla

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje 3 – 4 godine
  • Sa ili bez radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije