/posao/logo/zijin.jpg
Prvi posao
Vozač putničkog vozila
Lokacija Bor
Rok za prijavu 27.05.2023.
Postavljeno 12.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Kompanija SERBIA ZIJIN COPPER DOO je u potrazi za novim izvršiocima na poslovima

VOZAČ PUTNIČKOG VOZILA

Opis posla:

  • Prevoz poslovodstva, zaposlenih i drugih lica po nalogu
  • Staranje o eksploatacionim normativima upotrebe vozila i delova
  • Stara se o higijeni i ispravnosti vozila
  • Vođenje uredne evidencije o održavanju i tehničkoj ispravnosti vozila i drugim potrebama

Uslovi za prijavljivanje:

  • Stalna vozačka dozvola B kategorije (poželjno je posedovanje i C kategorije)
  • Srednja stručna sprema
  • Neophodno znanje engleskog jezika
  • Neophodno radno iskustvo na poslovima vozača ili srodnim poslovima

Mi nudimo:

  • Konkurentna zarada
  • Rad u dinamičnom i multikulturalnom okruženju
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoj CV.

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.