/posao/logo/mstransport.jpg
Prvi posao
Vozač šlepera u međunarodnom transportu
Lokacija Ruma, Avgusta Cesarca bb
Rok za prijavu 07.06.2023.
Postavljeno 23.05.2023.
85 - 90 EUR (dnevnica)
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

OD 01.06.2023.

Potrebno nam je više izvršilaca na poziciji Vozač šlepera u međunarodnom transportu

Dokumentacija:

  • CPC sertifikat (finansiramo pohađanje obaveznih periodičnih seminara u skladu sa Zakonom)
  • ADR sertifikat (nije neophodan, finansiramo pohađanje obuke i ispita za prevoz opasnih materija u skladu sa Zakonom)
  • CE kategorija (tegljač/kamion sa poluprikolicom odnosno prikolicom)
  • Potvrda MUP-a da osoba nije krivično gonjena ili kažnjavana
  • Važeći pasoš
  • Važeća lična karta
  • Važeća taho kartica
  • Poželjno iskustvo (ukoliko kandidat nema iskustvo, vršimo obuku uz zaposlenje kod nas)

Vozni park

  • Tehnički ispravna za vožnju i higijenski uredna vozila (Mercedes Benz Actros E6/E5)
  • Schmitz poluprikolice
  • Integrisani Garmin navigacioni sistem u vozila, komunikator, besplatno ažuriranje mapa...

Opis posla:

  • Vožnja isključivo prema AETR ("regula") i prema Zakonu o bezbednosti saobraćaja!
  • Kontrola robe i pripadajuće carinske dokumentacije koja prati robu
  • Izveštavanje i komunikacija sa disponentima o prevozu i organizaciji vožnje
  • Pregled vozila i pripadajuće opreme neophodne za rad

Oblasti rada:

Zapadna Evropa u celosti sa akcentom na sledećim zemljama:

  • Francuska, Italija, Austrija, Nemačka (osnovno)
  • Belgija, Holandija, Španija, Slovenija, Mađarska, Hrvatska, Poljska (prema potrebi)

Istočnu i Južnu Evropu ne radimo!

Cenovnik rada, isplata vožnje, slobodni dani:

  • Dnevnica:
    A) EUR 90,- all in (svaki dan u kamionu, za vozače sa ADR sertifikatom)
    B) EUR 85,- all in (svaki dan u kamionu, za vozače bez ADR sertifikata)
  • Brza, redovna i sigurna isplata
  • Godišnji odmor i slobodni dani prema Zakonu i potrebama vozača