Vozač teretnog vozila

D plus proizvodnja i distribucija d.o.o.

Beograd, Pančevo
Rok za prijavu: 07.10.2022.
Postavljeno: 22.09.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Privredno društvo za proizvodnju i distribuciju "D Plus Proizvodnja i distribucija d.o.o." raspisuje konkurs za radnu poziciju: Vozač teretnog vozila - teritorija Beograda i Pančeva

Uslovi:

  • SSS (prednost saobraćajna škola)
  • Vozačka dozvola "B" i "C" kategorije
  • Da protiv kandidata nije vođen krivični postupak
  • Validno lekarsko uverenje o sposobnosti za rad
  • Da poseduje karticu vozača

Opis posla:

  • Isporuka robe transportnim vozilom

Zadaci:

  • Upravljanje vozilom, utovar, istovar
  • Briga o kvalitetu preuzete i isporučene robe
  • Odgovornost za pravovremenu i tačnu isporuku robe
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije po preuzimanju i nakon isporuke robe
  • Održavanje vozila

Slični poslovi

Loading...