/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Administrativni radnik
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 31.01.2023.
Postavljeno 16.01.2023.
270 RSD (satnica)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd

Opis posla:
- Potreban kandidat za poziciju recepcije/administrativnog radnika u okviru poslovne zgrade koja se nalazi u centru Beograda.

Uslovi rada:
- Smenski rad, ponedeljak-subota (2 dana rada, 2 dana odmora).
- Neophodno je da kandidat poznaje rad na računaru i da govori engleski jezik.
- Cena rada: 270 din/h.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom: Prikaži broj telefonaPrikaži broj telefona ili elektronskim putem.