Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/fidem logo5ee766673e6f786c49c933a4657c1f2a.png
Prvi posao
Agent za anketiranje
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 29.06.2022.
Postavljeno 14.06.2022.
45.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Misija kompanije Fidem Pharm je kreiranje i promocija inovativnih farmaceutskih, kozmetičkih proizvoda i dijetetskih suplemenata koji imaju klinički dokazanu efikasnost i bezbednost.

Postavljamo visoke standarde u kvalitetu proizvoda i unapređujemo naša znanja i veštine u cilju kreiranja kvalitetne palete proizvoda za zdravlje naših korisnika.

Više o kompaniji možete pogledati na sajtu www.fidempharm.com

USLOVI KOJE KOMPANIJA NUDI:

  • Radno vreme ponedeljak - petak, rad u prvoj smeni
  • Fiksna zarada 45.000 i pripadajući bonusi
  • Fit Pass pogodnosti za sportske aktivnosti
  • Obuka za obavljanje poslovnih zaduženja
  • Moderne poslovne prostorije (Lokacija Zvezdara)
  • Pet friendly atmosfera

RADNA ZADUŽENJA

  • Prikupljanje informacija telefonskim putem u vezi farmaceutskih proizvoda (nije prodaja)
  • Unošenje poslovnih informacija u odgovarajuće baze
  • Telefonsko anketiranje putem pozivanja korisnika
  • Sistematičnost i organizovanost prilikom prikupljanja informacija od korisnika

VEŠTINE I USLOVI

  • Odlične komunikacione veštine
  • Minimum SSS (završena srednja škola)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Prethodno iskustvo nije potrebno

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Dobrodošli u naš tim!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...