Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/alatnica barovic.jpg
Prvi posao
CNC operater
Lokacija Obrenovac (poslodavac nudi smeštaj)
Rok za prijavu 30.03.2023.
Postavljeno 15.03.2023.
75.000 - 100.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Preduzeće Alatnica Barović International u Obrenovcu, je fabrika za proizvodnju više tipova mašina za obradu plastičnom deformacijom (sečenje, profilisanje, kružno savijanje, ugaono savijanje) crnog i obojenog lima.

Potrebni su nam:

CNC OPERATERI

Mesto zaposlenja: Obrenovac – Stubline

Opis posla:

  • Rad na CNC mašinama (glodalici, strugu, Water jet mašini, cnc plazmi).
  • Praćenje realizacije izrade i kontrola izrađenih delova, elemenata i alata
  • Održavanje radnog prostora i alata
  • Ostali poslovi na zahtev neposrednog rukovodioca

Od kandidata očekujemo:

  • Primamo kandidate sa radnim iskustvom
  • Želju za napredovanjem i učenjem
  • Odgovornost i posvećenost poslu

Nudimo:

  • Napredovanje u poslu stalno zaposlenje i sigurna zarada
  • Obezbeđen smeštaj

Cenimo:

  • Lojalnost
  • Timski rad

Radno vreme: 07h – 16 h

Zarada: 75.000,00 – 100.000,00

Za više informacija pozvati putem telefona.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...