/posao/logo/poslovniplan.png
Prvi posao
Knjigovođa
Lokacija Rad od kuće ili iz kancelarije u Beogradu
Rok za prijavu 07.12.2022.
Postavljeno 07.11.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Poslovni plan je osnovan 2012. godine i pruža profesionalna rešenja za efikasno i profitabilno poslovanje sa akcentom na online usluge iz oblasti procene boniteta, analize poslovanja, izrade baze podataka, upravljanje potraživanjima i računovodstva.

Usled razvoja poslovanja otvorili smo novo radno mesto na poziciji: knjigovođa.

Osnovna zaduženja:

  • Vođenje poslovnih knjiga
  • Obračun zarada
  • Vođenje zaliha
  • Službena putovanja
  • Obračun i podnošenje poreskih prijava
  • Administracija knjigovodstvene dokumentacije
  • Izrada i analiza završnih računa
  • Praćenje propisa
  • Ostala administrativno knjigovodstvena zaduženja

Obezbedili smo:

  • Stalni radni odnos
  • Radno vreme radnim danima od 08-16 časova - bez prekovremenog rada
  • Usavršavanje i edukaciju
  • Mogućnost rada na daljinu

Neophodni uslovi:

  • Obavezno je posedovanje nekog od sertifikata propisanog Zakonom o računovodstvu
  • Iskustvo u vođenju poslovnih knjiga
  • Poznavanje rada na računaru

Mogućnost rada na daljinu je stvar dogovora između kandidata i poslodavca. Kandidati sa prebivalištem izvan Beograda se mogu slobodno prijaviti za ovu poziciju ukoliko poseduju neophodne uslove.

Osobe sa invaliditetom koje ispunjavaju neophodne uslove su dobrodošle, a organizacija rada i prilagođavanje radnog mesta posebnim potrebama ne predstavlja problem.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za nas, očekujemo Vašu biografiju što pre.

Konkuriši Prikaži adrese