/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Operater u proizvodnji
Lokacija Sombor (poslodavac obezbeđuje smeštaj i prevoz)
Rok za prijavu 12.10.2022.
Postavljeno 27.09.2022.
50.000 - 60.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Proizvodne kompanije iz Sombora  tražimo 10 izvršilaca za poziciju:

Operater u proizvodnji (poslodavac obezbeđuje smeštaj i prevoz)
Mesto rada: Sombor

Opis posla:

  • Rad u proizvodnji poliestera
  • Vrši nanošenje sirovine na kalup
  • Vrši laminiranje proizvoda na kalupima
  • Farba proizvode
  • Vrši opsecanje i raskalupljivanje proizvoda sa kalupa
  • Vrši obrezivanje poluproizvoda i gotovih proizvoda na zadatu dimenziju
  • Vrši brušenje proizvoda
  • Vrši samokontrolu izvršenog rada
  • Popunjava kontrolnu listu o neusaglašenosti i kontrolni list sa podacima izvršene tehnološke operacije
  • Vrši montažu i pakovanje gotovih proizvoda i vođenje evidencije o upakovanim proizvodima
  • Vrši utovar i istovar materijala i proizvoda
  • Vrši prikupljanje i separaciju otpada u proizvodnji
  • Po potrebi procesa rada vrši i poslove pomoćnog radnika u proizvodnji hvataljki, volumena i ostalih predmeta iz poliestera.
  • Po potrebi obavlja sve poslove farbara u odeljenju za proizvodnju zidova i piramida.
  • Održava higijenu svog radnog okruženja
  • U izvršavanju radnih obaveza vodi računa o racionalnom i zakonitom korišćenju poverenih sredstva i poverene opreme, i preduzima adekvatne mere da  spreči njihovo rasipanje i zloupotrebu
  • U slučaju da uoči oštećenje ili nepravilnost sredstava za rad odmah prijavljuje šefu odeljenja
  • Za svoj rad odgovoran je šefu odeljenja.

Uslovi rada:

  • Obezbeđen smeštaj u Somboru o trošku poslodavca
  • Radno vreme: Smenski rad
  • Kvalifikacije: NK/SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Zarada: 50.000 - 60.000 rsd.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:
Prikaži broj telefonaPrikaži broj telefona ili poslati CV elektronskim putem.

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a  ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.