/posao/logo/koneleknovo.png
Prakse
Praktikant u oblasti mašinstva
Lokacija Batajnica
Rok za prijavu 31.08.2022.
Postavljeno 01.08.2022.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Konelek d.o.o. sa sedištem u Batajnici je preduzeće koje projektuje i izrađuje opremu, alate i delove za vazduhoplovstvo i auto industriju. Poslujemo po sistemu upravljanja kvalitetom ISO9001-2015, sertifikovani smo i od strane drugih ustanova, organizacija i proizvođača. Naši proizvodi idu direktno u montažne linije Erbasa i Rols-Rojsa.

Raspisujemo konkurs za plaćenu praksu i potreban nam je: Praktikant u oblasti mašinstva

Opis posla i uslovi za kandidate:

  • Program obuke uz rad za kandidate mašinske struke
  • Trajanje 6 – 9 meseci
  • Potrebno nam je pojačanje u raznim delovima firme: kontrolori, CNC operateri, projektanti, CNC programeri.
  • Iskustvo nije potrebno
  • Najmanje srednja stručna sprema tehničke oblasti
  • Dobrodošle su prijave studenata završnih godina fakulteta i visokih škola
  • Postani naša zlatna rezerva – uđi sa klupe za rezervne igrače i daj go

Nudimo:

  • Plaćena stručna praksa
  • Mogućnost zaposlenja na kraju programa
  • Imamo više sertifikovanih instruktora za stručne prakse/dualno obrazovanje
  • Uči u okruženju malog, mladog i dinamičnog tima
  • Nauči najnovije tehnologije
  • Prednjačimo u korišćenju modernih tehnologija: CMM merna mašina, merna ruka FARO, robotsko zavarivanje, projektovanja u programu Catia, obrada na najnovijim obradnim centrima Haas sa 5 osa
  • Slobodni ste da izrazite i predložite svoje ideje i da se zalažete za njih
  • Radoznalost i glad za znanjem se cene i podržavaju
  • Ne bavimo se serijskom proizvodnjom, nikada nije dosadno
  • Dobra veza gradskim saobraćajem, autobusima, Beovozom, autoputevima
  • Vratimo srpski proizvod na vazduhoplovnu mapu sveta
  • Daj svoj doprinos srpskoj kompaniji – Igraj za Srbiju

Pogledaj naše naloge društvenih mreža da saznaš više o nama:

www.aero.konelek.com ili https://www.facebook.com/KonelekAERO1592754757656171/ ili https://www.instagram.com/konelek.aero/.