Radnik na bušenju

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Bor (poslodavac obezbeđuje smeštaj)
Rok za prijavu: 24.09.2022.
Postavljeno: 09.09.2022.
Prvi posao
puno radno vreme

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite za posao odmah. Za potrebe Klijenta iz Bora, tražimo zainteresovane kandidate iz svih gradova, za rad na bušenju u Boru. Obezbeđen smeštaj, hrana i visoka zarada.

Uslovi rada:

  • Obezbeđen smeštaj u Boru i tri obroka o trošku poslodavca
  • Radno vreme: 12h, smenski rad
  • Kvalifikacije: NK/SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Zarada 75.000 rsd

Opis posla:

  • Rad na otvorenom
  • Rad sa bušilicom u niskogradnji

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

Prikaži broj telefonaPrikaži broj telefona ili poslati CV elektronskim putem

 Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.

Slični poslovi

Fizički Radnik

Luka Beograd a.d.

Beograd
08.10.2022.

Pomoćni Radnik

Oprema i instalacije d.o.o.

Beograd
23.10.2022.