/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Radnik na delikatesu
Lokacija Beograd (poslodavac nudi smeštaj)
Rok za prijavu 23.05.2024.
Postavljeno 23.04.2024.
neto: 70.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Omladinska i studentska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i omladince. Preko omladinske i studentske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.

Prodavac – radnik na delikatesu

Mesto rada: Beograd

OBEZBEĐEN SMEŠTAJ ZA RADNIKE IZ DRUGIH GRADOVA

Opis posla:

·         Rad na delikatesu

·         Priprema delikatesne robe

·         Sortiranje robe po rafovima

·         Redovna provera isteka rokova

·         Direktna prodaja i kontakt sa kupcima

Uslovi:

·         Radno angažovanje na duži vremenski period

·         Smenski rad: I smena 06-14 časova i II smena 14-22 časova

·         Uslovi: NK/SSS, poželjno prethodno radno iskustvo

·         Obezeđen smeštaj o trošku poslodaca

Početna zarada: 70.000 RSD

Dolazak u Beograd:

·         Prilikom dolaska, razgovora i smeštanja u hotelsku sobu prisutan je koordinator koji je zadružen za ceo pripremni proces pre početka rada.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h: Prikaži broj telefona ili poslati CV elektronskim putem.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Greška u oglasu? Obavestite nas.