Radnik u proizvodnji

CPS d.o.o.

Novi Sad
Rok za prijavu: 19.10.2022.
Postavljeno: 04.10.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Ugovor puno radno vreme

CPS d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto: Radnik u proizvodnji u Novom Sadu

O poslodavcu:

LIDER U PRODAJI I DISTRIBUCIJI PAPIRA I MATERIJALA ZA ŠTAMPU I PAKOVANJA U SRBIJI.

Opis posla:

  • Izvođenje operacije na mašinama za sečenje papira iz rolne u tabake
  • Vođenje računa da su proizvodi u skladu sa zahtevanim standardom kvaliteta
  • Praćenje procesa proizvodnje i utroška sirovine
  • Održavanje radnog mesta

Uslovi:

  • Fleksibilnost i timski rad
  • Radoznalost i želja za stalnim napretkom
  • Rad u dve smene
  • Poznavanje rada na viljuškaru

Mi nudimo:

  • Redovna i stimulativna zarada
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Zainteresovani za navedenu radnu poziciju biografiju mogu poslati isključivo elektronskim putem.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.