Prvi posao
Radnik za mašinsku završnu grafičku doradu
Lokacija Zemun
Rok za prijavu 01.06.2023.
Postavljeno 17.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Štamparija Alpha print je jedna od mladih i vodećih štamparija sa visoko kvalitetnom opremom i mašinama, čiji se poslovni plan zasniva na kvalitetu, profesionalnom i ljubaznom odnosu kako sa zaposlenima, tako i sa kupcima, a na obostrano zadovoljstvo.

Kompanija Alpha print želi da pronađe kandidate koju imaju želju i volju da rade u dinamičnom okruženju, da svojim iskustvima zajedno koračamo ka uspehu i napretku.

U trenutku povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Radnik za mašinsku završnu grafičku doradu (m/ž)

Beograd
3 izvršioca

Potrebni su nam radnici sa iskustvom u grafičkoj proizvodnji za poslove: štancovanja, foliotiska, rada na nožu, pastifikacije, kaširanja, lepljenja, savijanja, šivenja, kaširanja... i sve ostalo vezano za završnu mašinsku grafičku doradu.

Opis posla:

  • Obavlja poslove na doradnim mašinama
  • Radi po radnim nalozima i nalogu šefa odeljenja
  • Obavlja tekuće održavanje opreme
  • Vođenje i praćenje svih potrebnih evidencija

Uslovi za kandidate:

  • Iskustvo u radu u štampariji
  • Sposobnost rada u timu
  • Brzina, preciznost, pouzdanost
  • Prednost kandidatima koji poznaju poslove na drugim doradnim mašinama

Nudimo:

  • Rad u pozitivnom i aktivnom okruženju
  • Dobre uslove rada
  • Puno radno vreme
  • Budete deo našeg tima i gradite sa nama uspeh.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.